הומלנד עונה 3

הומלנד עונה 3

אהבתם את חטופים? אתם תמותו על הומלד. הסדרה האמריקאית מבית היוצר של FOX מגיעה לעונה שלישית מרתקת ומסעירה יותר. הסדרה עוקבת אחרי קרי מתיסון קצינת המצבעים של ה- CIA שהוזהרה כי חיי ל אמריקאי הצטרף לארגון הטרור אל קאעידה.  כוכבי הסדרה הם קלייר דיינס ומנדי פנטקין ושניהם זוכים לשבחים רבים על משחקם המצוין. השניים אפילו שאבו השראה מביקורו של החייל החטוף, גלעד שליט ותסכימו איתנו שאין יותר טוב מזה. הומלנד עונה 3 ערכה חלק מצילומיה בארץ הקודש והישראלים יכולים להיות גאים.

הומלנד עונה 3 חטופים

הסדרה חטופים כבשה את הלבבות של כולנו, כאשר הסדרה עולה לאוויר בזמן שגלעד שליט שבוי בעזה. הומלנד עונה 3 היא הגרסה האמריקאית לסדרה ואם חשבתם שחטופים זו סדרה מעולה, חכו אחרי שתצפו בהומלנד. אז נכון שהישראלים חיים את המציאות הזו יום אחרי יום ונכון שמגיל 0 אנחנו חיים את החיים הלא קלים האלו, אבל מסתבר שהאמריקאים יודעים לעשות טלוויזיה והם מוכיחים את זזה בפעם המי יודע כמה בהומלנד עונה 3. אז אם אהבתם את אסי כהן אתם תתאהבו גם בקלייר דיינס ולא תוכלו לעזוב את המסך אפילו לשנייה.

הומלד עונה 3 עלילה

לאור הצלחת הסדרה, גם בקרב מבקרי הטלוויזיה וגם בטבלאות הרייטינג , הודיעה הרשת ב-26 באוקטובר 2011, לאחר שידור ארבעה פרקים מהעונה הראשונה, על חידוש הסדרה לעונה נוספת.  העונה השנייה של הסדרה עלתה לשידור בארצות הברית ב-30 בספטמבר 2012‏ ובישראל ב-6 באוקטובר בערוץ Yes Oh. לאחר שפרק הבכורה של העונה השנייה של הסדרה זכה ל-5.2 מיליון צופים הודיעה הרשת ב-2012 על הפקת עונה שלישית לסדרה, אשר תמנה 12 פרקים וצילומיה החלו באביב2013. הומלנד עונה 3 מבטיחה הרבה וכמובן מקיימת. הסדרה שהפכה מיליוני צופים בעולם למכורים אמורה להמשיך את ההצלחה ואף להגדיל אותה. הסדרה זכתה בחמישה פרסי אוסקר הזהב ובארבעה פרסי אמי. אז למה אתם מחכים, כנסו ותצפו.

Summary
Title
הומלנד עונה 3
Description

הומלנד מולדת עונה 3.הומלנד עונה 3 היא הגרסה האמריקאית לסדרה ואם חשבתם שחטופים זו סדרה מעולה, חכו אחרי שתצפו בהומלנד

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>